Futbollisti sulmon klubin, largohet nga Kukësi nëpërmjet Facebook-ut

Publikuar tek: sport, më 17:39 04-08-2016 Futbollisti sulmon klubin, largohet nga Kukësi nëpërmjet Facebook-ut

Mbrojtësi i majtë Gledi Mici më në fund ka reaguar mbi zërat e shumë të merkatos që e shohin atë larg Kukësit. Ai i ka konfirmuar ato duke bërë me dije me anë të një statusi në Facebook se nuk do të jetë më pjesë e verilindorëve.

Ai ka akuzuar drejtuesit e klubit se punojnë në dëm të futbollistëve të tyre me formën që i ndërtojnë kontratat.

Mici gjithsesi ka falenderuar në fund të gjithë Kukësi që i ka dhënë mundësi të jetë pjesë e ekipit dhe që pati mundësinë të ishte pjesë e grupit që fitoi trofeun e parë në historinë e klubit. Ai ka shkruar se Kukësi është më i madh se çdo futbollist ku përmend dhe Malotën, ndaj i ka uruar suksese klubit në vazhdim.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02669095993042
array(1) { ["section"]=> string(73) "futbollisti-sulmon-klubin-largohet-nga-kukesi-nepermjet-facebook-ut-48780" }