Futbollistit s'i dridhet dora, merr me qira një ishull të tërë dhe i propozon të fejuarës

Publikuar tek: sport, më 09:58 01-08-2016 Futbollistit s'i dridhet dora, merr me qira një ishull të tërë dhe i propozon të fejuarës

Ylli i Real Madridit ka marrë me qera një ishull të tërë në Tagomago në brigjet e Ibizës për të propozuar për martesë të fejuarën e tij  Emma Rhys-Jones.

Futbollisti 27-vjeçar, Greath Bale i ka bërë një surprizë të fejuarës së tij ndërkohë që pushonin në ishullin superluksoz 380,000 £ për javë.

Ai ka zgjedhur këtë vend të izoluar por tepër luksoz për të surprizuar të fejuarën Emma me të cilën ai ka edhe 2 fëmijë. Mbrëmja perfekte është fotografuar dhe Bale e ka ndarë këtë lajm edhe me miqtë. “Ajo tha ‘Po” shkruan Bale.

 

Bale.bale9.jpgbale6.jpgbale5.jpgbale4.jpgbale3.jpgbale2.jpgbale1.jpgbale8.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.012459993362427
array(1) { ["section"]=> string(94) "futbollistit-s-i-dridhet-dora-merr-me-qira-nje-ishull-te-tere-dhe-i-propozon-te-fejuares-48338" }