Futet me ‘të kuqe’, përplaset makina e policisë te ‘Kryqëzimi i Selvisë’ (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:02 20-08-2019 Futet me ‘të kuqe’, përplaset makina e policisë te ‘Kryqëzimi i Selvisë’ (PAMJE NGA VENDNGJARJA) Foto nga vendngjarja: Perplasja e makines se policise te Kryqezimi i Selvise

Një aksident rrugor ku është përfshirë dhe një makinë e patrullës së përgjithshme të policisë ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Në fotot e mbërritura në redaksinë e newsbomb.al, shihet makina e policisë e dëmtuar në pjesën e përparme, po ashtu dhe mjeti tjetër që është përplasur me të.

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, shkak i përplasjes dyshohet se është bërë mosrespektimi i semaforit nga makina e policisë, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të plagosur. Grupi i hetimit ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e saj.

FOTOT E SIGURUARA EKSKLUZIVISHT NGA NEWSBOMB.AL:

Screenshot_2.jpgScreenshot_1.jpgScreenshot_5.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026009082794189
array(1) { ["section"]=> string(96) "futet-me-te-kuqe-perplaset-makina-e-policise-te-kryqezimi-i-selvise-pamje-nga-vendngjarja-175892" }