Futet për të vëzhguar, demokratja përplaset me socialistët në mbledhjen për konstituimin e këshillit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:12 19-08-2019 Futet për të vëzhguar, demokratja përplaset me socialistët në mbledhjen për konstituimin e këshillit

Ka patur një tension pak minuta më parë në mbledhjen për konstituimin e këshillit bashkiak në Shkodër.

Në mbledhje ka qenë e pranishme edhe demokratja Greta Bardelli, kryetare e Këshillit të Qarku Shkodër.

Kjo e fundit ishte aty për të vëzhguar mbledhjen, ndërsa ka patur një tensionim të situatës dhe është kërkuar largimi i saj nga salla.

'Kjo mbledhje është antikushtetuese. Do mbani përgjegjësi', tha ajo ndërsa u largua më pas.

uauuauuaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073020458221436
array(1) { ["section"]=> string(106) "futet-per-te-vezhguar-demokratja-perplaset-me-socialistet-ne-mbledhjen-per-konstituimin-e-keshillit-175771" }