Futet për të vjedhur në vendin gabuar, hajduti del duarbosh dhe e pëson keq (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:13 06-10-2017 Futet për të vjedhur në vendin gabuar, hajduti del duarbosh dhe e pëson keq (VIDEO)

Një video e një hajduti që futet për të vjedhur është bërë mjaft virale ditët e fundit në Internet.

Ngjarja është regjistruar në Brazil. Nga videoja shihet qartë se si hajduti futet për të vjedhur por për ”fatin e tij të keq”, në vendin e gabuar. Personi kishte hyrë në një shkollë të arteve marciale dhe përveçse doli pa vjedhur asgjë e pësoi keq.

Nga pamjet e regjistruara nga kamerat e sigurisë në shkollë, duket që hajduti del mjat i trembur dhe nxënësit e shkollës që e ndjekin atë nga pas.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NATO largon ISIS nga Iraku, arrestohen më shumë se 1 mijë terroristë
Rusia paralajmëron SHBA-të: Koreja e Veriut gati të lëshojë raketën »
Article Logic
Execution time: 0.00518798828125
array(1) { ["section"]=> string(86) "futet-per-te-vjedhur-ne-vendin-gabuar-hajduti-del-duarbosh-dhe-e-peson-keq-video-94969" }