Futi kokën te porta për të përgjuar fqinjët, 54-vjeçares i ndodh e papritura (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 14:00 26-05-2019 Futi kokën te porta për të përgjuar fqinjët, 54-vjeçares i ndodh e papritura (FOTO)

Shumë prej nesh kanë në lagjet e tyre një person i cili është shumë kureshtar dhe ‘fut hundët’ ngado.

E tillë ishte edhe një 54-vjeçare e quajtur Risalda në Kolumbi, e cila ishte aq kurioze të dëgjonte çfarë flisnin fqinjët saqë futi kokën brenda hekurave të derës. Por kur u përpoq që të dilte pa se kishtë ngecur.

Kalimtarët e fotografuan direkt dhe u deshën rreth 5 orë që autoritet vendase ta nxirrnin gruan nga hekurat.

Fotografia e saj e hedhur në internet u bë virale. Duket se kureshtarët nuk gjenden vetëm në Shqipëri.

61198143_762510904142651_7929503775906070528_n.png

60962339_581349212275056_7391708879001747456_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022219896316528
array(1) { ["section"]=> string(87) "futi-koken-te-porta-per-te-pergjuar-fqinjet-54-vjecares-i-ndodh-e-papritura-foto-165762" }