Fytyra e Beyonce me puçra, fansat të indinjuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:38 19-02-2015 Fytyra e Beyonce me puçra, fansat të indinjuar

Fansat e Beyonce janë të indinjuar pas fotove të idhullit të tyre  të lyer me make-up dhe fytyrën gjithë puçrra që qarkulloi në internet.

Beyonce është imazh i kompanisë “L’oreal” dhe ditën e djeshme janë postuar rreth 200 foto të sajat të pamodifikuara me photoshop në faqen "thebeyonceworld.com" por kjo u përdor me abuzivizëm dhe pa autorizim ndaj faqja ka vendosur t’i heqë të gjitha fotot ditën e sotme.

Fytyra e Beyonce, dukej në gjendje vërtet të keqe në fotot që morën dhenë në pak minuta.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010751008987427
array(1) { ["section"]=> string(50) "fytyra-e-beyonce-me-pucra-fansat-te-indinjuar-3834" }