Fytyra e Majlinda Bregut në Bruksel pas progres-raportit për Shqipërinë. Kryetarja nuk e fsheh dhe ka vetëm një koment

Publikuar tek: politike, më 12:47 10-11-2015 Fytyra e Majlinda Bregut në Bruksel pas progres-raportit për Shqipërinë. Kryetarja nuk e fsheh dhe ka vetëm një koment Majlinda Bregu nga Brukseli

Majlinda Bregu nuk e fsheh zhgënjimin në fytyrën e saj pas daljes së progres raportit të Shqipërisë i cili siç newsbomb.al mësoi paraprakisht ditën e djeshme, ishte skandaloz.

Shqipëria mori një vlerësim minimalist në 5 prioritetet kyçe dhe fytyra e kryetares së Komisionit të Integrimit, Majlinda Bregu, ilustron më së miri zhgënjimin.

Bregu ka vetëm një koment që i thotë të gjitha për këtë: “Kur fytyra jote tregon gjithçka”, shprehet ajo.

Lexo edheEkskluzive/ Skandal me progres raportin për Shqipërinë, newsbomb.al publikon vlerësimet nga KE

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008774995803833
array(1) { ["section"]=> string(123) "fytyra-e-majlinda-bregut-ne-bruksel-pas-progres-raportit-per-shqiperine-kryetarja-nuk-e-fsheh-dhe-ka-vetem-nje-koment-25088" }