“Gabi” rikthehet te sheshi i "Brrylit" por policia bashkiake i bllokon mallin

Publikuar tek: aktualitet, më 20:51 13-08-2015 “Gabi” rikthehet te sheshi i

Tregtarët e rrobave të përdorura kanë vendosur të sfidojnë kryebashkiakun Erion Veliaj, duke u rikthyer te sheshi i Brrylit.

Por policia bashkiake, që ashtu si edhe bashkia, punon natë e ditë, ka shkuar menjëherë ne vendngjarje duke bërë sekuestrimin e mallit që shitej në rrugë.

Veliaj tha se sheshi te “Brryli” do të kthehet në një park dhe nuk do të ketë më treg të rrobave të përdorura. Por duket se tregtarët kanë tentuar të rikthehen në orët e vona të natës kur edhe janë ndaluar nga policia.

11851254_10204316192977147_1549310851_n.jpg

11857535_10204316193297155_985540645_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia gjen vendndodhjen e dy motrave Kajtazi
Harta: Shqipëria pjesë e 1 prej 3 rrugëve kryesore të shpërndarjes së heroinës në botë »
Article Logic
Execution time: 0.013663053512573
array(1) { ["section"]=> string(79) "gabi-rikthehet-te-sheshi-i-brrylit-por-policia-bashkiake-i-bllokon-mallin-18334" }