Gabimi i Luanës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:06 10-02-2015 Gabimi i Luanës

Gjithmonë e kemi parë të kuruar e në formë moderatoren Luana Vjollca. Ajo gjithnjë është kujdesur të na thotë "Mirmëngjes" apo "Mirmbrëma" nëpërmjet fotove të saj, por këtë herë themi se nuk duhej ta kishte bërë fare.


Gjithë ai make-up në fytyrën e Luanës... Sigurisht, është një grim që i shkon me format e dukshme femërore por nuk shkon dhe aq me shtratin e gjumit.

A nuk i ka thënë kush Luanës se sa e dëmshme është të flesh me make-up në fytyrë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072600841522217
array(1) { ["section"]=> string(20) "gabimi-i-luanes-2997" }