Gabimi kompjuterik i dha fitoren Valon Shehut në vend të Beatrix Ramosaj, reagon Albërie Hadërgjonaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:13 31-05-2017 Gabimi kompjuterik i dha fitoren Valon Shehut në vend të Beatrix Ramosaj, reagon Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj ka reaguar për herë të parë pas asaj që ndodhi në spektaklin gjigant ‘Your Face Sounds Familiar”.

Alketa Vejsiu shpalli fitues Valon Shehun, por në fakt siç e quajti dhe moderatorja, “një lajthitje kompjuteri”, u shpall fitues një tjetër konkurent.

 Beatrix Ramosaj ishte në avantazh me dy pikë dhe ishte fituesja e vërtetë e kupës.

Anëtarja e jurisë, Albërie Hadërgjonaj ka reaguar, duke u shprehur se këngëtarët klanë më shumë vlera sesa një kupë.

“Dy miq te fort.Dy artist me vokale te rralla,Mbreme fituan nji kupe krejt e pa vlere para vlerave qe kan! Dua ti uroj te dy nga zemra per fisnikerin dhe qytetarin!!!Ju dua shume @valonshehuofficial @beatrixramosaj ❤”, u shpreh Hadërgjonaj.

alberie.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11490893363953
array(1) { ["section"]=> string(105) "gabimi-kompjuterik-i-dha-fitoren-valon-shehut-ne-vend-te-beatrix-ramosaj-reagon-alberie-hadergjonaj-80623" }