Gabriel Garko vjen në Tiranë, newsbomb.al zbulon detajet

Publikuar tek: kulture-art, më 16:23 06-03-2015 Gabriel Garko vjen në Tiranë, newsbomb.al zbulon detajet Aktori Gabriel Garko

Aktori i famshëm italian Gabriel Garko  do të vizitojë Tiranën më 14 mars (e shtunë) 2015. Garko është shumë i dashur për publikun shqiptar e veçanërisht për atë femëror .

Aktori është i njohur jo vetëm për rolet e tij shumë të suksesshme por edhe për të qenit sharmant e i pashëm. Garko do të jetë në Tiranë, si i ftuar në një club nate.

Po ç’do të bëjë Garko në një club nate ku pihet, kërcehet dhe dëgjohet muzikë e lartë?!

Burimet i thanë newsbomb.al se aktori nuk do këndojë, aktrojë, e as do të performojë në ndonjë kërcim striptizmi. Ai do jetë i ftuar nderi dhe do të përshëndesë të rinjtë e të rejat e jetës së natës në Tiranë.

Newsbomb.al mëson se vetëm hyrja në club për të parë Garkon kushton 20 mijë lekë dhe se biletat kanë filluar të shiten  brenda një kohe rekord.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03065299987793
array(1) { ["section"]=> string(60) "gabriel-garko-vjen-ne-tirane-newsbomb-al-zbulon-detajet-5169" }