Gadishulli i Karaburunit në Vlorë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 23-07-2015 Gadishulli i Karaburunit në Vlorë

Gadishulli i Karaburunit në Vlorë- Kjo është pamja që vjen nga Gadishulli i Karaburunitnë Vlorë. Është Fation Plaku ai që ka shkrepur këtë foto të mrekullueshme duke na ftuar të eksplorojmë natyrën ujore  e cila siç duket në foto, është kaq e pastër dhe e kristaltë sa mund të shohësh veten si në pasqyrë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096769332885742
array(1) { ["section"]=> string(39) "gadishulli-i-karaburunit-ne-vlore-16799" }