Gafa e Daçiç/ I kërkon autograf presidentit Donald Trump, por ja si reagon ai (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 12:22 19-09-2017 Gafa e Daçiç/ I kërkon autograf presidentit Donald Trump, por ja si reagon ai (FOTO)

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiç ka bërë gafë në samitin vjetor të OKB.

Daçiç është bërë objekt për të qeshur i pjesëmarrësve në samit, pasi është ngritur nga tavolina dhe ka shkuar pranë presidentirt Trump, duke i kërkuar atij autograf.

Ministri serb i është prezantuar liderit të Shtëpisë së Bardhë, por ai ka ngritur supet duke e lënë të nënkuptojë që nuk e njeh. Sakaq, Trump refuzoi të firmosë edhe autografin që Daçiç i kërkoi.

dac-1.jpg

sac-2.jpg

dac.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA “luftë” propagandës Ruse, gati projektligji 700 miliard dollarë
Donald Trump nga Asambleja e OKB: SHBA mik i veçantë për aleatët e saj »
Article Logic
Execution time: 0.011821031570435
array(1) { ["section"]=> string(86) "gafa-e-dacic-i-kerkon-autograf-presidentit-donald-trump-por-ja-si-reagon-ai-foto-92897" }