Gafa e dy aktorëve që ftojnë publikun të shohë premierën e Don Kishotit, i tradhton ky detaj (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 07-11-2016 Gafa e dy aktorëve që ftojnë publikun të shohë premierën e Don Kishotit, i tradhton ky detaj (FOTO)

Dy aktorët e mirënjohur Romir Zalla dhe Gentian Zenelaj kanë patur një ide gjeniale për të ftuar publikun të marrë pjesë në teatër dhe të shijojë premierën e “Don Kishotit”.

Ata janë veshur si Don Kishotë, njëri mbi kalë e tjetri me një gomar por ka një detaj që nuk shkon në veshjen e tyre dhe janë pikërisht këpucët. Këpucët e aktorëve janë tepër moderne për të dhënë pamjen reale donkishoteske dhe publiku “s’fal” për të tilla detaje që asesi nuk duhet t’i shpëtojë një aktori që do të hyjë vërtet në lëkurën e personazhit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023499011993408
array(1) { ["section"]=> string(102) "gafa-e-dy-aktoreve-qe-ftojne-publikun-te-shohe-premieren-e-don-kishotit-i-tradhton-ky-detaj-foto-58657" }