Gafa e Federatës me emrin e kundërshtarit, plasin ironitë dhe fyerjet në faqen zyrtare të FSHF-së

Publikuar tek: sport, më 18:29 01-09-2016 Gafa e Federatës me emrin e kundërshtarit, plasin ironitë dhe fyerjet në faqen zyrtare të FSHF-së

Nuk ka mjaftuar fakti që miqësorja Shqipëri-Marok nuk i transmetua nga TVSH për të acaruar tifozët shqiptarë, por erdhi edhe gafa e FSHF-së në lajmërimin zyrtar pas përfundimit të takimit.

“Shqipëri-Katar 0-0”. Ishte ky, njoftimi i bërë në faqen zyrtare të FSHF-së. Duket se në këtë gafë ka ndikuar ose mërzia e një ndeshjeje pa shije, ose fakti që gjithë vëmendja ishte te bukuria e “Loro Boriçit” dhe jo te fusha e lojës dhe ajo çka u prodhura për 90 minuta me radhë.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024549007415771
array(1) { ["section"]=> string(102) "gafa-e-federates-me-emrin-e-kundershtarit-plasin-ironite-dhe-fyerjet-ne-faqen-zyrtare-te-fshf-se-51589" }