Gafa e gazetarit që tashmë punon me PR-in e FSHF-së në aktivitetin e sotëm

Publikuar tek: sport, më 15:25 18-01-2017 Gafa e gazetarit që tashmë punon me PR-in e FSHF-së në aktivitetin e sotëm

E filloi me “Falemnderit që jeni në studion time” dhe e përfundoi po ashtu “Falemnderit që iu përgjigjët ftesës në studio”.

Gerti Carcani, duket se nuk heq dot dorë kollaj nga moderimi në Ora Scaner në Ora News të emisionit sportiv. Madje  dhe moderimi që bëri paraditen e sotme për “Emancipimin në stadiumet shqiptare” në një panel organizuar nga FSHF, e pati të vështirë.

Gerti Carcani, ka filluar tashmë punën në PR e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe moderimi i paneleve të tilla, mund të jetë shumë e thjeshtë për gazetarin e vjetër sportiv.

Veçse do të duhet pak kohë të mësohet që nuk është më në studio televizive, por në aktivitete të FSHF-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04709792137146
array(1) { ["section"]=> string(80) "gafa-e-gazetarit-qe-tashme-punon-me-pr-in-e-fshf-se-ne-aktivitetin-e-sotem-65910" }