Gafa e pafalshme e universitetit privat në Tiranë, kjo foto po bën xhiron e rrjeteve sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:43 22-10-2016 Gafa e pafalshme e universitetit privat në Tiranë, kjo foto po bën xhiron e rrjeteve sociale

Universitetet private vazhdojnë të pranojnë studentë të rinj dhe për këtë arsye fushata që ato ndërmarrin në media dhe rrugët e qytetit është e madhe.

Por, Universiteti Luarasi ka bërë një gafë të pafalshme me banderolën e vendosur jashtë godinës. “Filluan rregjistrimet”, lexohet në banderolën e kuqe dhe gabimi qëndron te “rregjistrimet”, e cila shkruhet regjistrimet.

Kjo foto është duke bërë xhiron në rrjetet sociale dhe komentet janë nga më ironiket. 

14813710_10155283513418765_2126157457_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049849033355713
array(1) { ["section"]=> string(97) "gafa-e-pafalshme-e-universitetit-privat-ne-tirane-kjo-foto-po-ben-xhiron-e-rrjeteve-sociale-57078" }