Gafa e Ramës në urimin e tij për barazimin e Kosovës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:13 05-09-2016 Gafa e Ramës në urimin e tij për barazimin e Kosovës (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka qenë aktiv sot përmes llogarisë së tij në Twitter, teksa luheshin dy ndeshje mjaft të rëndësishme për të gjithë shqiptarët, Kosova kundër Finlandës, dhe Shqipëri - FYR Maqedoni.

Por në postimin e tij të fundit, Rama ka ngatërruar flamurin e Kosovës me atë të Bashkimit Eurpoian, edhe pse njihet për përdorimin e shpeshtë të emoji-ve. Duket se ky lapsus nuk i ka shpëtuar ndjekësve symprehtë që ja kanë vënë menjëherë në dukje.

dfgrrghhhdfgshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087149143218994
array(1) { ["section"]=> string(63) "gafa-e-rames-ne-urimin-e-tij-per-barazimin-e-kosoves-foto-52008" }