Gafa e Ramës që kaloi si pa u vënë re në konferencën me ministrin gjerman

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:32 17-04-2017 Gafa e Ramës që kaloi si pa u vënë re në konferencën me ministrin gjerman

Kreu i qeverisë Edi Rama është një nga politikanët më aktiv në rrjetet social, duke i kthyer kështu në median më të rëndësishme të promovimit të vetëvetes dhe të politikave që ai ndjek.

Në një postim në Facebook, ku Rama raportoi për konferencën e përbashkët me ministrin e Jashtëm gjerman Sigmar Gabriel, ka ngatërruar flamurin gjerman me atë rumun.

Por gabimi është kapur dhe është rregulluar pak më vonë.

eeeeeeeeeeeeeeee.png

ed.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019868135452271
array(1) { ["section"]=> string(79) "gafa-e-rames-qe-kaloi-si-pa-u-vene-re-ne-konferencen-me-ministrin-gjerman-75476" }