Gafa e UEFA-s me flamurin shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 09:38 22-06-2016 Gafa e UEFA-s me flamurin shqiptar (FOTO)

Sot luhen ndeshjet e fundit në fazën me grupe dhe, sipas kalendarit, Islanda luan me Austrinë.

Apo me Shqipërinë? Në fakt, sipas faqes së UEFA-s Islanda luan me ne, pasi figuron flamuri ynë kuqezi në tabelën e ndeshjeve të ditës. Një gafë e organizmit më të madh të futbollit europian ose ndoshta dikujt i pëlqen më shumë flamuri ynë se ai i Asutrisë.

Gjëra që ndodhin. Ne i kemi luajtur 3 ndeshjet tona në grup dhe shpresojmë që sot të ndodhë ndonjë mrekulli për të kaluar më tej. Deri tani, të gjithë variantet për skuadrat e treta më të mira në grupe, kanë rezultuar kundër nesh dhe kanë rënë të gjithë poshtë.

al.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064647197723389
array(1) { ["section"]=> string(45) "gafa-e-uefa-s-me-flamurin-shqiptar-foto-44245" }