Gafë e jashtëzakonshme e prezentatorit, ngatërron emrin fitues të Miss Universe, shikoni rrëmujën në skenë

Publikuar tek: bota, më 11:07 21-12-2015

Një gafë nga ato që të hedhin në erë një spektakël të tërë, madje edhe ato të nivelit Miss Universe.

Moderatori i spektaklit ishte duke anonçuar emrin e fitueses por në vend që të thoshte emrin e fitueses që shkruhej në letër, pra të Miss Philippines, Pia Alonzo Wurtzbach, tha emrin e konkurentes tjetër kolumbiane Ariadna Gutierrez.

Moderatori u kthye më pas sërish në skenë dhe tregoi për gabimin e tij duke marrë të gjithë përgjegjësinë por skena u kthye në një konfuzion të vërtetë pasi askush s’po kuptonte më asgjë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011975049972534
array(1) { ["section"]=> string(110) "gafe-e-jashtezakonshme-e-prezentatorit-ngaterron-emrin-fitues-te-miss-universe-shikoni-rremujen-ne-skene-28246" }