(Galeri) Malet e Shqipërisë parë nga brigjet italiane

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:52 09-02-2016 (Galeri) Malet e Shqipërisë parë nga brigjet italiane

Malet e Shqipërisë magjepsin fotografët e Puglias. Një tjetër foto spektakolare e maleve të Shqipërisë të fiksuara nga brigjet e Puglias botohet në mediat italiane, shkruan "shqiptari i Italisë". Është fotoja e Andrea Gravantes e bërë më 6 shkurt 2016 dhe e botuar në leccesette.it.

Albania-andrea-gravante.jpg

alfonso-zuccala.jpg

malet-shqiperi-otranto.jpg

salento-shqiperi.jpg

otranto-albania-roberto-rocca.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023381948471069
array(1) { ["section"]=> string(57) "galeri-malet-e-shqiperise-pare-nga-brigjet-italiane-32162" }