Gallatë në Kuvend, Tahirit i thyhet karrigia. Ristani thotë diçka që bëri të qeshin të gjithë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:28 19-11-2015

Deputeti Arben Ristani po fliste nga foltorja e Kuvendit duke akuzuar ministrin Tahiri për lidhjet me botën e krimt por pikërisht në këtë moment ministrit i është thyer këmba e karriges, zhurma e së cilës u dëgjua në gjithë sallën.

Pas këtij momenti salla shpërtheu në të qeshura. Edhe deputeti Ristani nuk mundi të mbante të qeshurat ndërsa tha nga foltorja: “I rëndon pesha e krimit”.

Ministri Tahiri, sakaq, u çua nga vendi dhe arriti të mbahej para se të rrëzohej.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093200206756592
array(1) { ["section"]=> string(103) "gallate-ne-kuvend-tahirit-i-thyhet-karrigia-ristani-thote-dicka-qe-beri-te-qeshin-te-gjithe-video-25792" }