Gani nuk i hap telefonin Bleonës, këngëtarja i bën thirrje në kamera

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:02 10-05-2016 Gani nuk i hap telefonin Bleonës, këngëtarja i bën thirrje në kamera

Këngëtarja Bleona Qereti, i ka marrëdhëniet e mira me ish kunatën e saj por mesa duket jo me ish bashkëshortin, Ganin. Këtë së paku na ka lënë të kuptojmë nga ajo çfarë tha mbrëmë në spektaklin YFSF.

Tatuazhi i Kastro Zizos i cili ka bërë syrin e bashkëshortes së tij, ka shtyrë Bleonën t’i bëjë një thirrje ish bashkëshortit të saj.

“Sot është nata e ish-ave. E përshëndes dhe unë Ganin. Po ma hap telefonin o burrë i dheut” i ka thënë Bleona Ganit në transmetim të drejtpërdrejtë.

Bleona deklaroi te Çani se ka shkuar me aktorin Van Damme. A thua kjo ta këtë mërzitur Ganin që s’i hap telefonin?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021912097930908
array(1) { ["section"]=> string(73) "gani-nuk-i-hap-telefonin-bleones-kengetarja-i-ben-thirrje-ne-kamera-40005" }