Gara Duka-Fino, në Tiranë mbërrin zyrtari i lartë i UEFA-s

Publikuar tek: sport, më 17:48 29-01-2018 Gara Duka-Fino, në Tiranë mbërrin zyrtari i lartë i UEFA-s

Gara për kreun e ri të FSHF-së është duke hyrë në fazën e fundit dhe rivalët janë duke intensifikuar fushatën.

Për të parë nga afër këtë situatë dhe gjithë fushatën ditën e enjte në Tiranë do të vijë zëvendës presidenti i UEFA-s, Grigoriy Surkis.

Mësohet se Grigoriy Surkis do të takohet me kreyministrin e vendit, Edi Rama dhe presidentin Ilir Meta.

Kjo vizitë e tij në këtë moment shumë të rëndësishëm për futbollin shqiptar dhe shihet si mesazh i UEFA-s që palët politike të qendrojnë jashtë garës në FSHF. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12659096717834
array(1) { ["section"]=> string(64) "gara-duka-fino-ne-tirane-mberrin-zyrtari-i-larte-i-uefa-s-108382" }