Gara mes autobusëve urbanë në Vlorë, shtypin gruan e moshuar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:21 08-03-2017

Një grua e moshuar ka përfunduar nën rrotat e një autobusi urban në Vlorë.

Për pasojë e moshuara është plagosur në njërën këmbë. Mësohet se 50-vjeçarja ka qenë duke zbritur nga autobusi në zonën e Skelës mëngjesin e sotëm, kur është rrëzuar dhe më pas është goditur prej po atij autobusi që ajo po zbriste.

Siç raporton Vlora News autobusët e trnasportit publik kanë shumë konkurrencë me linjat private, ndaj dhe shoferi ia utobusit nuk është siguruar mirë para se të nisej nga stacioni i radhës.  

Shoferi është ndaluar dhe po merret në pyetje, ndërsa gruaja ndodhet në spitalin rajonal jashtë rrezikut. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përzgjidhen 3 kandidatët e Shqipërisë për Gjykatën e Strasburgut (EMRAT E GJYQTARËVE)
Dhunohet në Tiranë gazetari Elvi Fundo, dërgohet në spital »
Article Logic
Execution time: 0.012587070465088
array(1) { ["section"]=> string(71) "gara-mes-autobuseve-urbane-ne-vlore-shtypin-gruan-e-moshuar-video-71181" }