Gara në PS, Ben Blushi nis nga Korça takimet me bazën socialiste

Publikuar tek: politike, më 00:45 18-02-2016 Gara në PS, Ben Blushi nis nga Korça takimet me bazën socialiste

Deputeti Ben Blushi do të nis nga qyteti i Korçës takimet e tij me bazën e Partisë Socialise. Ndonëse ende nuk është e qartë nëse në kongresin e PS-së më 19 mars do të lejohet votimi për kreun e partisë, Blushi ka vendosur të mos rrijë në pritje, por të nis takimet për prezantimin e ideve të tij.

Kandidati për kreun e socialistëve do të takohet me qytetarët të premten e 19 shkurtit në orën 17:00 në kinema “Millenium”.

Blushi pritet që të paraqesë idetë e tij për përmirësimin e partisë dhe të sqarojë kritikat e vazhdueshme që ai bën ndaj Edi Ramës dhe anëtarë të qeverisë. 

blushshs.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089919567108154
array(1) { ["section"]=> string(69) "gara-ne-ps-ben-blushi-nis-nga-korca-takimet-me-bazen-socialiste-32864" }