Gara për kreun e FSHF-së, përplasje e ashpër e gazetarëve “live” në emision

Publikuar tek: sport, më 23:33 02-02-2018 Gara për kreun e FSHF-së, përplasje e ashpër e gazetarëve “live” në emision

Gara për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit është bërë shumë e ashpër në këto ditë të fundit.

Për të debatuar përë këtë çështje në emisionin “Zonë e Lirë”, ishin të ftuar gazetar Dritan Sahkohoxha dhe Fatjon Shehu.

Mes të dyve nuk kanë munguar as akuzat e ashpra deri edhe personale.

Pjesë nga debati:

Shakohoxha: Ti këtu ke ardhur për fushatë në emision, unë këtu nuk kam ardhur për fushatë. Ti përfiton nga Fino. Bëji hyzmet vendit të sekretarit në FSHF që të është premtuar nga Fino nëse fiton. Mos u merr me mua personalisht, se ti nuk konkuron me mua, nuk ke punë me mua.

Shehu: Ti je shok i Dukës, ti ke përfituar nga Federata, bileta falas etj. Ke shitur biletat e Federatës. Edhe mos më thuaj mua zemra, ji më burrëror.

Shakohoxha: Ore çfarë thua, çfarë i ke këto, se turp kush të dëgjon. Ç’i ke këto akuza ndaj meje? Ti s’ke punë me mua. Këto që thua nuk janë aspk të vërteta. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091331005096436
array(1) { ["section"]=> string(79) "gara-per-kreun-e-fshf-se-perplasje-e-ashper-e-gazetareve-live-ne-emision-108919" }