Gara për në Kushtetuese, zbardhen EMRAT e gjyqtarëve: Mes tyre 2 nga Gjykata e Lartë dhe 1 nga Krimet e Rënda

Publikuar tek: aktualitet, më 17:28 22-02-2017 Gara për në Kushtetuese, zbardhen EMRAT e gjyqtarëve: Mes tyre 2 nga Gjykata e Lartë dhe 1 nga Krimet e Rënda

Zbardhen emrat e gjyqtarëve për garën në Gjykatën Kushtetuese, mes tyre janë dy gjyqtarë nga Gjykata e Lartë dhe një nga Krimet e Rënda.

Kështu, pjesë e garës janë gjyqtarët; Medi Bici, Ardian Dvorani dhe Luan Hasneziri.

Sipas Report Tv, një nga gjyqtarët do zëvëndësojë Vitore Tushën të cilës i mbaron mandati. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident fatal në Golem, një i vdekur një i plagosur (EMRAT)
Balerina shqiptare publikon foton e parë pas lindjes së vajzës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010686159133911
array(1) { ["section"]=> string(113) "gara-per-ne-kushtetuese-zbardhen-emrat-e-gjyqtareve-mes-tyre-2-nga-gjykata-e-larte-dhe-1-nga-krimet-e-renda-69601" }