Garë e “ashpër” mes dy humoristëve. Besi publikon foton e rrallë për të “mundur” Ermalin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:35 03-01-2017 Garë e “ashpër” mes dy humoristëve. Besi publikon foton e rrallë për të “mundur” Ermalin

Një garë e "fortë" ka nisur mes dy humoristëve Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit.

Drejtuesi i “XING” e ka “nxehur” Besin duke i thënë se merr më shumë “like” se ai. Mirëpo, ky i fundit nuk e ka lënë me kaq.

Besi ka publikuar një foto të rrallë të disa viteve më parë teksa shkruan, “Ermali thot qe ma fut me like, hajde shohim iher sa bohen te kjo foto”.

A do e mund Besi Ermalin me “Like”? Kjo mbetet për tu parë... 

123.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028255939483643
array(1) { ["section"]=> string(89) "gare-e-ashper-mes-dy-humoristeve-besi-publikon-foton-e-rralle-per-te-mundur-ermalin-64523" }