Garë kokë më kokë në Lezhë por Fran Frrokaj kryeson

Publikuar tek: politike, më 15:12 22-06-2015 Garë kokë më kokë në Lezhë por Fran Frrokaj kryeson Grafiku per Lezhen

Një garë e fortë kokë më kokë në Lezhë mes kandidatit të ASHE Viktor Tushaj i ardhur nga rradhët e LSI-së dhe kandidatit të djathtë  Fran Frrokaj.

 Rezultati është i ngushtë por Frrokaj  kryeson me 10104 vota kundrejt 9701 të kandidatit Tushaj. Kanë mbetur ende 53 kuti pa u numëruar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098638534545898
array(1) { ["section"]=> string(57) "gare-koke-me-koke-ne-lezhe-por-fran-frrokaj-kryeson-14337" }