Gareth Bale, për 150 milion paund deri në 2022 te Reali

Publikuar tek: sport, më 16:02 31-10-2016 Gareth Bale, për 150 milion paund deri në 2022 te Reali

Gareth Bale rinovon me Real Madrid edhe për 6 vite të tjera. Sulmuesi uellsian ka firmosur kontratën e re deri në 2022 me "Los Blancos".

Prestigjiozja "Marca" raporton se Reali ka bindur edhe Bale, ndërsa pak ditë më parë kanë rinovuar kontratat e tyre  Kros, Modriç dhe Lucas Vazkez.

Gareth Bale ka fituar dy Champions League me Realin e Madrid.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023293972015381
array(1) { ["section"]=> string(60) "gareth-bale-per-150-milion-paund-deri-ne-2022-te-reali-57951" }