Garojnë për kryetar Bashkie, lirohen nga detyra prefektët e Shkodrës dhe Elbasanit

Publikuar tek: politike, më 18:31 15-05-2019 Garojnë për kryetar Bashkie, lirohen nga detyra prefektët e Shkodrës dhe Elbasanit

Prefekti i Shkodrës, Valdrin Pjetri dhe ai i Elbasanit, Gledian Llatja janë liruar nga detyra pasi të dy garojnë për kryetar Bashkie në qytetet përkatëse.

Pjetri dhe Llatja janë liruar nga detyra sot me vendim të Këshillit të Ministrave. Sakaq mësohet se në vend të Pjetrit, prefekti i ri i qarkut Shkodër do të jetë Çesk Millja.

sdfsdfsdfefg.jpg

sdgfsdgwrh34h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027081966400146
array(1) { ["section"]=> string(88) "garojne-per-kryetar-bashkie-lirohen-nga-detyra-prefektet-e-shkodres-dhe-elbasanit-164454" }