Gashi përgatit “kamer të fshehtë” për Xhakën, shihni si e përjeton futbollisti (Video)

Publikuar tek: sport, më 15:24 31-05-2016

‘Mistreci’ i Kombëtares, Shkëlzen Gashi i ka përgatitur një reng shokut të tij Taulant Xhakës. Gjatë kohës që ekipi po qëndron në Austri, lojtarët gjejnë mënyrën për t’u relaksuar pas stërvitjeve me ritëm të lartë.

Gashi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’u argëtuar, duke vendosur një maskë në fytyrë për të trembur Xhakën. Ky i fundit e ka kaluar lehtë dhe me të qeshura këtë situatë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.56633901596069
array(1) { ["section"]=> string(87) "gashi-pergatit-kamer-te-fshehte-per-xhaken-shihni-si-e-perjeton-futbollisti-video-42026" }