Gati për të dalë, shihni si duket sonte Marina Vjollca (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:13 14-03-2017 Gati për të dalë, shihni si duket sonte Marina Vjollca  (FOTO)

Marina Vjollca është bërë gati për mbrëmjen e sotme. 

E veshur me shumë klas, me pantallona të zeza, me xhaketë dhe çizme,  Marina ka publikuar një foto në Instagram. Por se me kë do dalë nuk e ka treguar moderatorja.

QQQQ.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022781133651733
array(1) { ["section"]=> string(64) "gati-per-te-dale-shihni-si-duket-sonte-marina-vjollca-foto-71904" }