Gati për të ‘djegur’ klubet, Mc Kreshta me Lyrical Son lançojnë projektin e ri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:48 12-07-2020 Gati për të ‘djegur’ klubet, Mc Kreshta me Lyrical Son lançojnë projektin e ri (VIDEO)

Me fillimin e sezonit veror kanë qenë të shumtë këngëtarët që kanë nxjerrë hite.

Së fundmi, Mc Kreshta me Lyrical Son kanë bashkëpunuar dhe na kanë sjellë diçka të veçantë për këtë verë.

Kënga e titulluar 'Ajo po don' është publikuar në platformën Youtube një ditë më parë.

Si duket kjo këngë do i ‘djegë’ klubet e bregdetit, pasi vetëm për një ditë ka arritur 547,926 shikime dhe 15 mijë pëlqime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093989372253418
array(1) { ["section"]=> string(88) "gati-per-te-djegur-klubet-mc-kreshta-me-lyrical-son-lancojne-projektin-e-ri-video-213649" }