Gattuso shkarkohet nga MILANI? Tekniku befason me veprimin e tij

Publikuar tek: sport, më 20:39 24-10-2018 Gattuso shkarkohet nga MILANI? Tekniku befason me veprimin e tij

Milani është mundur në ndeshjen e fundit në derbin ndaj Interit dhe pas kësaj sfide të shumta kanë qenë reagimet në drejtim të trajnerit Gennaro Gattuso për një largim të mundshëm të tij.

Megjithatë tekniku ka shumë besim në projektin e tij dhe duket se asgjë nuk i ‘lëkund’ pozitat e tij te kuqezinjtë.

Sikurse raportojnë mediat italiane përpara ndeshjen në Europa League ndaj Betisit, Gattuso ka folur për merkaton e janarit, duke thënë se grupi që ka në dispozicion është në gjendje shumë të mirë.

“Jam shumë i kënaqur me lojtarët që kam në dispozicion, edhe me ata që janë afruar së fundmi. Një skuadër ia del në momentin që ka qetësi”, ka thënë ndër të tjera Gattuso.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026373863220215
array(1) { ["section"]=> string(70) "gattuso-shkarkohet-nga-milani-tekniku-befason-me-veprimin-e-tij-138992" }