Gaz Paja merr Luftarin këtë mëngjes, dhe dalin përpara fansave…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 24-09-2016 Gaz Paja merr Luftarin këtë mëngjes, dhe dalin përpara fansave… Luftar e Gaz Paja, babe e bir shfaqen te lumtur kete mengjes

Gaz Paja këtë mëngjes poston në profilin e tij në rrjetet sociale një foto me të atin, aktorin e madh të humorit Luftar Paja. 

Babë e bir janë shfaqur të lumtur në këtë foto, ndërsa Gazi, këtë moment “selfie” e ndan edhe për të gjithë fansat e tij. “Edhe 1000 vjeç të bëheni të dy” është urimi që u vjen nga fansat e tyre.

Luftar dhe Gaz Paja, gjatë gjithë këtyre viteve, i kanë dhënë shumë skenës shqiptare. Si babai, përpara dhe një dekadë pas ’90, ashtu edhe djali gjatë këtyre viteve të mëvonshme, me humorin dhe satirën e tyre, kanë ironizuar shumë prej fenomeneve të jetës shqiptare, dhe politikës gjithashtu. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010741233825684
array(1) { ["section"]=> string(67) "gaz-paja-merr-luftarin-kete-mengjes-dhe-dalin-perpara-fansave-53974" }