Gaz Paja realizon reklamën e radhës, Veliaj: Shpërndajeni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:50 07-10-2016

Aktori i njohur Gaz Paja, i angazhuar tashmë në strukturat e FRESSH ka bërë reklamën e radhës. Këtë herë për Bashkinë e Tiranës, e konkretisht për Maratonën e Tiranës.

Kryebashkiaku Erion Veliaj shpërndan videon dhe i kërkon edhe mbështetësve të tij ta bëjnë një gjë të tillë. “Shpërndaje, share sa më shumë. 1200 vrapues të regjistruar, por dikush e ka marrë shumë seriozisht. Shih në 1 min përgatitjet e Gaz Pajës për Maratonën e Tiranës”, shkruan Veliaj.

Duhet thënë se Gazi këtë reklamë, ashtu sikurse çdo gjë tjetër që e merr përsipër, e ka realizuar me sukses.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031805992126465
array(1) { ["section"]=> string(61) "gaz-paja-realizon-reklamen-e-radhes-veliaj-shperndajeni-55380" }