Gaz Paja uron: Çfarë ju do zemra e pësofshi! Dhe një batutë në fund... (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:54 29-12-2016
Gaz Paja by newsbomb-al

Aktori i njohur i humorit Gaz Paja, njëherazi biri i aktorit të madh Luftar Paja, i bashkohet kartolinës së urimit për lexuesit e newsbomb.al.

Si gjithnjë Gazi vjen pikant e gjithë humor edhe në këtë video ku s’mungojnë as batutat. 

“Ju uroj newsbomb.al Gëzuar 2017-ën dhe çfarë ju do zemra e pësofshi! Po Selmani të ka ftuar, do ta ftosh...”, përmbyll video-mesazhin e tij aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073220729827881
array(1) { ["section"]=> string(77) "gaz-paja-uron-cfare-ju-do-zemra-e-pesofshi-dhe-nje-batute-ne-fund-video-64112" }