Gazeta e PD i nxori në ballinë si ‘kukulla të Ramës’, reagon ashpër Astrit Patozi: LUL, luftë doni, luftë do të ketë!

Publikuar tek: politike, më 10:44 28-10-2020 Gazeta e PD i nxori në ballinë si ‘kukulla të Ramës’, reagon ashpër Astrit Patozi: LUL, luftë doni, luftë do të ketë! Kopertina e RD

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi reagon ashpër pas sulmit që i ka bërë atij, Murrizit, Topallit dhe Hajdarit gazeta e PD, Rilindja Demokratike, duke i cilësuar të katërt si “kukulla të Ramës”.

“Me krahë të lehta, mor çuna! Luftë doni, luftë do të ketë! Secili e zgjedh me dëshirë dhe me aq mend sa ka objektivin e vet për 25 prillin”, shkruan Patozi.

“ME KRAHË TË LEHTA, LUL!

1-PS është prej kohësh në fushatë për të mundur prapë Lulin, Berishën dhe Monikën, se Iliri u duhet ende President. Thonë se janë në kërkim të mandatit të tretë dhe timonit të dytë.

2-Edhe LSI nuk mbetet pas. Si shtëpi me dy porta që janë, i kanë në sulm me të gjithë arsenalin e vet, si Ilirin, ashtu dhe Monikën. Qëllimi është një dhe i vetëm, të largojnë Edi Ramën nga kryeministër.

3-Ndërsa Luli me trimat e vet e kanë nisur fuqishëm betejën për të rrëzuar Patozin, Topallin, Murrizin etj”, vijon koordinatori i Bindjes.

Koopertina e Rilindjes Demokratike:
122790911_3595412827185261_4146391015107410327_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta kërkoi ‘llogari’ për situatën e Covid-19, i përgjigjet menjëherë Rama: Shiko punën që ke, mos i fut hundët në punët e ekspertëve
Për herë të dytë brenda pak minutash, Rama sfidon naftëtarët e Ballshit: Miqtë e mi, më vjen keq por nuk do ulemi dot në tavolinë pa u mbyllur greva! »
Article Logic
Execution time: 0.012271881103516
array(1) { ["section"]=> string(117) "gazeta-e-pd-i-nxori-ne-balline-si-kukulla-te-rames-reagon-ashper-astrit-patozi-lul-lufte-doni-lufte-do-te-kete-225467" }