Gazetaren e le makina në mes të rrugës, por policja rrugore e ndihmon…fundjavën e kaluar i shau keq

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:58 19-08-2016 Gazetaren e le makina në mes të rrugës, por policja rrugore e ndihmon…fundjavën e kaluar i shau keq Gazetarja Fjodora Fjora me policen qe e ndihmoi ne bulevard

Ka pasur një fat jo shumë të mirë paraditen e sotme gazetarja Fjodora Fjora dhe këtë ka vendosur ta ndajë me miqtë e saj në facebook. Kështu, siç tregon dhe vetë gazetarja, makina e kishte lënë në mes të rrugës, pikërisht në bulevard.  

Nuk është dashur shumë kohë që Fjodorës t’i vijë në ndihmë policia rrugore, dhe më saktë, nga foto e postuar nga Fjodora, një vajzë që punon në policinë rrugore, e që për më tepër, duket shumë seksi. “Kur policia rrugore eshte fantastike dhe super profesionale kur te le makina ne mes te bulevardit!!! Faleminderit rrugoreve te Tiranes!!”, shkruan Fjodora Fjora.

Por gazetarja ndoshta ka harruar. Vetëm të dielën pati kritika shumë të ashpra për policinë rrugore. Sepse kishte ngecur në trafik në aksin Vlorë – Fier. Atëkohë, policia nuk ishte në nivelin e duhur. Sot, policia është fantastike...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021945953369141
array(1) { ["section"]=> string(104) "gazetaren-e-le-makina-ne-mes-te-rruges-por-policja-rrugore-e-ndihmon-fundjaven-e-kaluar-i-shau-keq-50238" }