Gazetares i bllokojnë makinën në Tiranë, reagon ashpër ndaj policëve të bashkisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:25 03-12-2016 Gazetares i bllokojnë makinën në Tiranë, reagon ashpër ndaj policëve të bashkisë

Gazetarja Jonida Shehu është përballur me një situatë aspak të këndshme kur dy punonjës të policisë bashkiake të Tiranës i kanë bllokuar makinën.

Sipas Shehut, punonjësit e bashkisë i kanë bllokuar makinën dhe e kanë gjobitur pasi mënyra sesi ajo ka parkuar mund të bëhet burim aksidenti. Por gazetarja me të drejtë konstaton se vetë punonjësit e bashkisë janë kthyer në burim aksidenti me makinën e lënë në mes të rrugës.

“Ja degjenerimi i interpretimit të ligjit, unë kam parkuar gabim dhe jam burim aksidenti, këeta punonjësit e shtetit jo. Sa turp”, shkruan Shehu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014455080032349
array(1) { ["section"]=> string(85) "gazetares-i-bllokojne-makinen-ne-tirane-reagon-ashper-ndaj-policeve-te-bashkise-61498" }