Gazetarët Alida Tota dhe Alfred Lela gjejnë strehë te PD-ja

Publikuar tek: barometri, më 09:16 19-02-2017 Gazetarët Alida Tota dhe Alfred Lela gjejnë strehë te PD-ja

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019771099090576
array(1) { ["section"]=> string(65) "gazetaret-alida-tota-dhe-alfred-lela-gjejne-strehe-te-pd-ja-69193" }