Gazetarët bëjnë ironi me dëshmitë e gjatë në prokurori për akuzat e Tom Doshit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:30 14-03-2015 Gazetarët bëjnë ironi me dëshmitë e gjatë në prokurori për akuzat e Tom Doshit

Një grup gazetarët që po ndjekin odisenë e dëshmive në Prokurorinë e Krimeve të Rënda të personazheve për akuzat e Tom Doshit kanë vendosur të ironizojnë zgjatjet pa fund të seancave. Në këtë kolazh fotosh, gazetarët e kronikës që mbulojnë hyrjet dhe daljet e personazheve që dëshmojnë, kanë menduar të qëndrojnë të shtrirë në lokalin përballë Prokurorisë. Sigurisht, me urimin që odiseja të përfundojë dhe ata të merren me cështje të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11619305610657
array(1) { ["section"]=> string(83) "gazetaret-bejne-ironi-me-deshmite-e-gjate-ne-prokurori-per-akuzat-e-tom-doshit-5918" }