Gazetarët e BBC-së ngatërrohen me vrasësit (VIDEO E PAZAKONTË)

Publikuar tek: bota, më 14:09 13-08-2018 Gazetarët e BBC-së ngatërrohen me vrasësit (VIDEO E PAZAKONTË) Shkeputur nga video

Gazetarët e BBC-së që po hetojnë një seri vrasjesh misterioze në Malavi i kanë shpëtuar “për një qime” vdekjes.

 

Ekipi po punonte fshehurazi për të demaskuar disa  burra që thithnin gjakun e fëmijëve.

Ato u takuan me disa fshatarë për të mësuar më shume për ngjarjen por u morën si vrasës ritualë dhe u sulmuan nga fshatarët.

Ndiqni videon!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012907981872559
array(1) { ["section"]=> string(67) "gazetaret-e-bbc-se-ngaterrohen-me-vrasesit-video-e-pazakonte-130981" }