Gazetarët përplasen ashpër për Dukën: Nuk ma tregon dot të vërtetën as ti as gjithë soji i by**lëpirësve të…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:10 18-01-2018 Gazetarët përplasen ashpër për Dukën: Nuk ma tregon dot të vërtetën as ti as gjithë soji i by**lëpirësve të…

Gara për kreun e FSHF-së këtë herë po paraqitet shumë herë më e fortë dhe në disa momente edhe e ashpër me akuza e kundërakuza.

Por përveç debateve dhe thumbimeve mes dy kandidatëve, nuk kanë munguar edhe ato mes gazetarëve.

Këtë herë gazetarët e njohur Artan Hoxha, Ervin Baku dhe Roland Qafoku kanë debatuar me njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Kanë qenë një status i gazetarit Roland Qafoku për të promovuar emisionin e tij, ku kishte etiketuar dhe Ervin Bakun pak orë para se të fillojë emisioni i tij, ku do të diskutohet për garën në FSHF.

Ka qenë pikërisht statusi i gazetarit Roland Qafoku, “arena” e përplasjes mes tre gazetarëve të njohur.

Në fillim ishte një koment pikant i Artan Hoxhës i cili ka "ndezur" gjithë debatin, me Roland Qafokun që iu përgjigj për të kërkuar "llogari".

Por më i ashpër debati do të ishte mes Artan Hoxhës dhe Ervin Bakut. Mes të dyve nuk kanë munguar akuzat e ndërsjellta dhe madje as ofendimet.

Më poshtë debati online i tre gazetarëve:

Screenshot_19.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_18_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095438957214355
array(1) { ["section"]=> string(112) "gazetaret-perplasen-ashper-per-duken-nuk-ma-tregon-dot-te-verteten-as-ti-as-gjithe-soji-i-by-lepiresve-te-107060" }