Gazetarët 'rrëmbejnë' xhaketat dhe largohen! Alfred Lela sherr me deputetin e PD: Ti si duket je tapë!  

Publikuar tek: aktualitet, më 11:05 12-12-2019 Gazetarët 'rrëmbejnë' xhaketat dhe largohen! Alfred Lela sherr me deputetin e PD: Ti si duket je tapë!  

Tension i jashtëzakonshëm në mbledhjen e Komisionit të Medias. pas Mirela Kumbaros e cila u përplas me Mark Markun dhe braktisi mbledhjen, edhe gazetarët, pak minuta më vonë kanë rrëmbyer xhaketat dhe janë larguar.

Alfred Lela ka fyer deputetin demokrat, ardhur nga listat e reja, Selami Jenisheri duke e cilësuar si të dehur.

REPLIKAT:

Lela-Selami Jenisherit: Ti sikur je tapë

(Ndërhyn Halit Valteri)

Valteri-Lelës: Nuk mund tu flasësh deputetëve kështu e ti thuash sikur je tapë

Lela-Valterit: Çfarë deputeti je ti aman

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075821876525879
array(1) { ["section"]=> string(104) "gazetaret-rrembejne-xhaketat-dhe-largohen-alfred-lela-sherr-me-deputetin-e-pd-ti-si-duket-je-tape-189175" }