Gazetarët shqiptarë në siklet, në kushte të vështira gjatë punës në terren (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:15 17-12-2015 Gazetarët shqiptarë në siklet, në kushte të vështira gjatë punës në terren (FOTO)

Një gazetare hipur mbi podiumin ku qëndrojnë 2 kolegë të tjerë: një gazetare që raporton dhe kameramani që xhiron. Bëhet fjalë për gazetaren Manjola Hasa të ‘’Ora News’’ dhe kolegë të saj të televizioneve të tjera.

Poshtë podiumit gazetarët e tjerë komunikojnë me njëri-tjetrin për informacionet e fundit. Kameramanët që i kthejnë kamerat sipas pozicionit si ndodh ngjarja.

Kjo është pamja e padukshme e protestës, të cilën e raportojnë këta gazetarë ‘’Live’’ në televizionet e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089130401611328
array(1) { ["section"]=> string(84) "gazetaret-shqiptare-ne-siklet-ne-kushte-te-veshtira-gjate-punes-ne-terren-foto-27984" }